دستگاه فلزیاب

با سلام
دستگاه فلزیاب خوب با قیمت مناسب از کجا بخرم ؟
با تشکر

افزودن نظر
1 پاسخ(ها)

با سلام
دستگاه فلزیاب خوب با قیمت مناسب از کجا بخرم ؟

خرید دستگاه فلزیاب از شرکت معتبر

بدلیل تقاضای زیاد برای خرید دستگاه فلزیاب در ایران ، خیلی از افراد غیر متخصص و گاها کلاهبردار وارد این عرصه شده و اقدام به فروش دستگاه فلزیاب غیر کاربردی و گاها کلاهبرداری ها و مشکلاتی نیز اتفاق می افتد و فرد غیر متخصصی که یکی یا دو دستگاه فلزیاب توانسته بفروشد خود را متخصص در این زمینه دانسته و با تبلیغات فراوان اقدام به جذب مشتری مینماید.

افراد غیر متخصص و شیاد بدون داشتن دفتر و مکان مشخص و شرکت ثبت شده و تلفن ثابت ، مبالغ زیادی بابت دستگاه فلزیاب دریافت میکنند که دارای پشتیبانی و کارایی برای کاربردی که مد نظر مشتری میباشد نمی باشد.

دستگاه فلزیاب از شرکت معتبر بخرید نه شخص چرا که…

  • اینگونه افراد بعد از فروش چند دستگاه فلزیاب ، شماره تماس خود را مسدود (خاموش) و یا سایت و کانال خود را پاک میکنند و مجددا با یک نام و شماره و کانال جدید شروع به تبلیغ و کلاهبرداری میکنند.
  • به علت نداشتن مکان (شرکت ثبت شده) و تلفن ثابت اگر دستگاهی که خریداری کرده اید اصل نباشد و دارای مشکل باشد ، نمی توانید شخص را یافته و از او شکایت کنید.
  • به دلیل نداشتن مکان (شرکت ثبت شده) و تلفن ثابت و … دستگاه فلزیاب خریداری شده دارای هیچگونه خدمات پس از فروش و گارانتی نیست.
  • قیمت دستگاه ارائه شده توسط شرکت پایین تر از قیمت شخص میباشد زیرا اگر توسط شخصیهر دستگاهی از هر شرکت خارجی خریداری شود ، همان قیمت سایت اصلی شرکت سازنده خواهد بود در حالی که اگر این خرید توسط شرکت به صورت عمده انجام شود قیمت حداقل ۲۰% الی ۳۰% کمتر از قیمت درج شده در سایت می باشد و همچنینن شرکت فروشنده در ایران نیز تخفیف پایینتری به خریدار خواهد داد زیرا در زمان خرید درصدی کسر شده پس منطقی است که به خاطر رقابت شرکت فروشنده پایین ترین قیمت را دشته باشد.

    شرکت زرشناسان با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه فروش و خدمات پس از فروش در خدمت اپراتوران عزیز میباشد

 

پاسخ داده شده در ۲۲/۰۷/۱۳۹۸.
افزودن نظر

پاسخ شما

برای ارسال سوال, شما باید شرایط و ظوابط و شرایط استفاده از خدمات را قبول کنید